Їхні фотографії

| Лютий 26, 2016
                      Біда Людмила Петрівна

Біда Людмила Петрівна

Учитель української мови та літератури
Спеціаліст першої категорії
Класовод 4-б класу
 
36

Чуяшенко Тетяна Михайлівна 

Учитель трудового навчання, соціальний педагог
 
Спеціаліст першої категорії
Класний керівник 7-б класу
 
Реп'янська Вікторія Анатоліївна

Реп’янська Вікторія Анатоліївна

Учитель музичного мистецтва, етики, 
образотворчого мистецтва, 
художньої культури. 
Спеціаліст вищої категорії 
Старший вчитель
????????????????????????????????????

Косенко Світлана Григоровна

Учитель англійської мови

Спеціаліст першої категорії

Гвоздецький Олег Станіславович

Гвоздецький Олег Станіславович

Учитель фізкультури
Спеціаліст першої категорії
Святенко Марина Валеріївна

Святенко Марина Валеріївна

Учитель хімії
Спеціаліст
 bangcbnegw4

Шоломій Анна Вікторовна

Педагог - організатор 
Спеціаліст
Хоменко Юлія Вікторівна

Хоменко Юлія Вікторівна

Вчитель української мови та літератури
Спеціаліст другої категорії
Хохлова Юлія Григорівна

Хохлова Юлія Григорівна

Педагог - організатор 
Спеціаліст
Гончаренко Юлія Михайлівна

Гончаренко Юлія Михайлівна

Практичний псилог 

Спеціаліст
Курило Тетяна Анатоліївна

Курило Тетяна Анатоліївна

Секретар
Ткачова Зоя Іванівна

Ткачова Зоя Іванівна

Учитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії

Класовод 4-а класу
Новак Любов Михайлівна

Новак Любов Михайлівна

Учитель початкових класів
Спеціаліст першої категорії
Класовод 1 класу
Шабло Лариса Леонідівна

Шабло Лариса Леонідівна

Учитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії
Класовод 2 класу
 Самофал Віталія Миколаївна

Самофал Віталія Миколаївна

Учитель початкових класів
Спеціаліст першої категорії
Класовод 3-а класу
Коротенко Галина Миколаївна

Коротенко Галина Миколаївна

Учитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії
Класовод 3-б класу
Токар Надія Миколаївна

Токар Надія Миколаївна

Учитель біології і основ здоров'я

Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Класний керівник 8 класу
Степаненко Тамара Михайлівна

Степаненко Тамара Михайлівна

Учитель англійської мови
Спеціаліст вищої категорії
Класний керівник 9 класу
Гончар Ірина Віталіївна

Гончар Ірина Віталіївна

Учитель історії та правознавства
Спеціаліст першої категорії
Класний керівник 10 класу
Валевська Валентина Володимирівна

Валевська Валентина Володимирівна

Учитель української мови і літератури
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Класний керівник 11 класу
Карпенко Олена Анатоліївна

Карпенко Олена Анатоліївна

Учитель фізики та інформатики 
Спеціаліст І категорії
Класний керівник 5 класу 
Ралко Валентина Василівна

Ралко Валентина Василівна

Учитель географії, природознавства
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Класний керівник 6 класу
Токар Лариса Олександрівна

Токар Лариса Олександрівна

Учитель математики
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Класний керівник 7-а класу